Čo je informatika ku káve ?

Ahoj, vitaj na stránke Informatika ku káve, ktorá je miestom kde sa dozvieš najzaujímavejšie veci zo sveta informatiky. Po slovensky! Informatika ku káve vznikla ako instagramový profil s cieľom priniesť informácie ohľadom informatiky širšej verejnosti ako aj skusením programátorom.

Za týmto webom a instagramovým profilom stojí záhadná osoba s menom Richard, ktorý je študentom Fakulty matematiky, fyziky a informatiky na univerzite Komenského v Bratislave a nejaký ten rok pracuje aj ako Full Stack Developer.

undraw_new_ideas_jdea

Ako nás môžete podporiť ?

Máš rád/rada informatiku ? Páči sa ti náš obsah ? Tak to je super a ďakujeme ! Najlepšia forma podpory, ktorá je úplne zadarmo je určite pridanie nového článku, follow na našom instagramovom profile, like na našej facebookovej stránke, alebo zazdieľanie tohto webu ľudom v tvojom okolí. Máš ako programátor(ka) dilemu ako povedať svojim kamošom o tomto webe ? Je to jednoduché, skús ich pozvať na dobré pivko, kávu, alebo im len prepošli link na tento web.

Máš nápad na vylepšenie alebo si niekde našiel/našla chybu ? Neváhaj nás kontaktovať emailom , aj vďaka tebe môžeme zlepšovať kvalitu na našom instagramovom profile a tomto webe.